top of page

L.Jamesas vedė „Cavaliers“ į įtikinamą pergalę

Savo žaidimą kritikavęs LeBronas Jamesas ėmėsi iniciatyvos, pelnė 29 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir vedė Klivlando „Cavaliers“ ekipą į pergalę. Davido Blatto auklėtiniai namuose 106:74 (26:16, 30:22, 25:20, 25:16) nugalėjo Orlando „Magic“ (6/10) krepšininkus ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. „Sau aš esu didžiausias kritikas. Nebuvau patenkintas savo žaidimu praėjusią savaitę. Niekas taip manęs nespaudžia kaip aš pats save. Tiesiog turi išeiti į aikštę ir tai daryti, o ne kalbėti“, - sakė puolėjas. Jis 22 taškus pelnė per pirmą rungtynių dalį, o „Cavaliers“ varžovus iš Orlando nugalėjo aštuntą kartą iš eilės. Šeimininkai atitrūko po gerų keturių minučių pirmoje mačo pusėje, kurie antrame kėlinyje pirmavo 21 tašku, o prieš ilgąją pertrauką turėjo 18 taškų persvarą (56:38). Trečiajame kėlinyje „Magic“ buvo priartėjusi iki 12 taškų, bet Andersonas Varejao pelnė 4 taškus iš eilės ir pradėjo „Cavaliers“ spurtą 12-0 (72:48). Svečiai „iš žaidimo“ atakavo vos 36 proc. taiklumu bei prarado 18 kamuolių, o tuo pasinaudojusi „Cavaliers“ surinko 25 taškus. Šeimininkai pataikė 52 proc. metimų.